Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Le Couter Tielt.

Deinsesteenweg 16
8700 Tielt

Telefoon: 051 40 01 88
E-mail: info@lecouter.net.bmw.be
BTW nummer LE COUTER TIELT:
BE 0434 641 162

Stijn Le Couter
Concesssiehouder

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Stijn.Le-Couter@lecouter.net.bmw.be

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Stijn.Le-Couter@lecouter.net.bmw.be


Jurgen Van Eeghem
Verkoop

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Jurgen.Van-Eeghem@lecouter.net.bmw.be

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Jurgen.Van-Eeghem@lecouter.net.bmw.be
Alexander Opsomer
Verkoop

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Alexander.opsomer@lecouter.net.bmw.be

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Alexander.opsomer@lecouter.net.bmw.be
Fil Haazen
Verkoop

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: fil.haazen@lecouter.net.bmw.be

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: fil.haazen@lecouter.net.bmw.be


Thomas Vancalbergh
Receptie

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Thomas.Vancalbergh@lecouter.net.bmw.be

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Thomas.Vancalbergh@lecouter.net.bmw.be
Jan Mertens
Receptie

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Jan.Mertens@lecouter.net.bmw.be

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Jan.Mertens@lecouter.net.bmw.be


Hans Lammens
Magazijnier

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Hans.Lammens@lecouter.net.bmw.be

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Hans.Lammens@lecouter.net.bmw.be


Thierry Delafonteyne
Tom Bevernage

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Tom.Bevernage@lecouter.net.bmw.be

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Tom.Bevernage@lecouter.net.bmw.be


Kurt Marchand

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Kurt.Marchand@lecouter.net.bmw.be

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Kurt.Marchand@lecouter.net.bmw.be


Eve Vanhoutteghem
Marketing

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Eve.Vanhoutteghem@lecouter.net.bmw.be

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Eve.Vanhoutteghem@lecouter.net.bmw.be


Vincent Delmotte

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Vincent.Delmotte@lecouter.net.bmw.be

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Vincent.Delmotte@lecouter.net.bmw.be

Verkoop

Deinsesteenweg 16
8700 Tielt

Contact

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Stijn.Le-Couter@lecouter.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00 & 14:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Deinsesteenweg 16
8700 Tielt

Contact

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Stijn.Le-Couter@lecouter.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 09:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00 & 14:00 - 17:00

Receptie

Deinsesteenweg 16
8700 Tielt

Contact

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: Thomas.Vancalbergh@lecoutertielt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 18:00
Di - Vr : 07:30 - 12:00 & 13:00 - 18:00

Werkplaats

Deinsesteenweg 16
8700 Tielt

Contact

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail : Thomas.Vancalbergh@lecoutertielt.net.bmw.be

Openingsuren

Ma : 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:15
Di - Do : 07:30 - 12:00 & 13:00 - 17:15
Vr : 07:30 - 12:00 & 13:00 - 16:00

Magazijn

Deinsesteenweg 16
8700 Tielt

Contact

Telefoon: 051 40 01 88 051 40 01 88
E-mail: hans.lammens@lecouter.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 17:00
Vr: 08:00 - 12:00 & 13:00 - 15:00
Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top